fbpx

Strony internetowe dzisiaj są dla firm tym samym czym dla jednej z polskich firm odzieżowych witryna sklepu na Oxford Street w Londynie. Dlatego aby zaistnieć w internecie musisz zlecić projektowanie strony internetowej oraz pozycjonowanie strony.

Wykonanie strony internetowej oraz pozycjonowanie strony internetowej jako element dobrej strategii marketingowej

Dobrze wykonana strona internetowa jest nieodzownym elementem dobrej strategii marketingowej.Nie można dzisiaj prowadzić firmy bez posiadania strony internetowej. W sieci można znaleźć wszelkiej maści poradniki i informacje. Przeglądając je natrafisz na informację jak projektowanie stron internetowych i pozycjonowanie ich wpływa na wyniki firmy, która chce być widoczna online. Można znaleźć oferty firm, które szybko wypozycjonują twoją stronę za niewielkie pieniądze. Niestety tego typu oferty typu zrób to sam lub zrobimy to za ciebie za jedyne 100 zł budzą pewnego rodzaju nieufność. Każdy z nas wie o tym, że dzisiaj działalność internetowa jest bardzo skomplikowana i wymaga dużych nakładów czasu oraz środków finansowych.

Dzisiaj informacja na stronie internetowej jest najważniejszym elementem, który jak magnes przyciąga roboty internetowe. Roboty tzw., crawlery, które przechodząc przez stronę, sprawdzają jakość linków, sprawdzają strukturę artykułów. Właśnie dlatego właściwe projektowanie stron internetowych daje nieograniczone możliwości rozwoju każdej firmy.

Jeśli chcesz dotrzeć do większej liczby klientów, postaw na pozycjonowanie stron internetowych.Roboty indeksujące są na tyle zaawansowane, że potrafią oceniać strony na tej samej zasadzie jak robią to ludzie. Jeśli planujesz zainwestować w stronę musisz wziąć pod uwagę wszystkie elementy związane z tym jak strona będzie odbierana przez użytkowników. Im lepiej jest to zrobione, tym lepiej taka strona będzie się indeksowana. Im wyżej będzie Twoja strona, tym wyższa będzie pozycja strony co może przełożyć się realnie na twoje dochody.

Należy przy tym pamiętać, że strony internetowe nie mogą zawierać skopiowanego contentu z innych stron, ponieważ wyszukiwarki zawsze sprawdzają, czy treść na stronie internetowej jest unikalna, czy nie jest kopią innego artykułu. Unikalna treść pozwala na uzyskanie znacznie wyższej pozycji strony w wyszukiwarkach.

Więc jeśli chcesz mieć profesjonalnie zrealizowaną stronę, są dwie opcje. Pierwsza, zrobicie to sami, ucząc się przez kilka lat programowania i SEO. Druga, zlecając jednej z firm profesjonalnie zajmujących się projektowanie i wdrażaniem stron internetowych oraz pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarkach.

Jeśli nie posiadacie Państwo zgranego zespołu, który może zająć się wykonaniem projektu strony internetowej to zachęcam do kontaktu.
Wchodząc na stronę www.codefia.com mogą się Państwo zapoznać z naszymi realizacjami.