fbpx
Dlaczego warto wybrać PHP Symfony do projektu aplikacji?

Najważniejsza jest wydajność

Tworzenie wydajnych i wysokiej jakości aplikacji internetowych wymaga najwyższej klasy technologii, które z łatwością zostaną zaimplementowane projekcie biznesowym. Od wielu lat w świecie IT prym w projektach biorą frameworki, które spełniają oczekiwania większości programistów. Programiści wymagają szybkich, skalowalnych rozwiązań, które są na bieżąco rozwijane, spełniają wymagania wysokiej jakości kodu i standardów. W świecie aplikacji pisanych w PHP najlepszym rozwiązaniem jest Symfony. Jest on najczęściej wybieranym frameworkiem do projektów biznesowych.

Dlaczego firmy budują swoje projekty za pomocą Symfony PHP?

Symfony to platforma typu open source, utrzymywana i rozwijana przez społeczność tysięcy użytkowników i programistów.

Deweloperzy PHP go uwielbiają, ponieważ Symfony upraszcza proces kodowania, daje nam wszystkie niezbędne komponenty, które w każdym projekcie są powtarzalne. My programiści możemy wtedy skupić się na pisaniu logiki, która odpowiada potrzebom biznesowym Twojej firmy. Natomiast firmy decydują się na to ze względu na elastyczność, stabilność i bezpieczeństwo.

Symfony dla biznesu

Dlaczego uważamy, że framework ten spełni oczekiwania Twojej firmy?

Preferujemy PHP Symfony przy tworzeniu każdej wielkości aplikacji od małych i średnich po duże aplikacji internetowe. Framework zapewnia ogromną szybkość działania w różnych środowiskach i usługach hostingowych. Co więcej, Symfony z powodzeniem udźwignie ciężar dużego systemu z setkami tysięcy użytkowników i dużym ruchem.

Nasz zespół był zaangażowany w tworzeniu wielu strony internetowych, aplikacji internetowych, rozwiązań dla Fintech, branży medycznej, finansowej, systemów biznesowych z wykorzystaniem frameworka Symfony. Bazując na naszym doświadczeniu, możemy służyć profesjonalnym doradztwem naszym klientom, którzy poszukują technologii zapewniającej skalowalność i rozwijającej się wraz z ich biznesem.

Dzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem wymieniając zalety Symfony PHP dla każdego typu projektu.

Dlaczego warto wybrać framework PHP?

Jak wspomnieliśmy nieco wcześniej framework ten może udźwignąć ciężar dużych systemów z milionami użytkowników i stron internetowych o ogromnym ruchu.

Oczywiście kierujemy się osobistymi preferencjami ale również przedstawimy kilka istotnych powodów, dla których warto wybrać Symfony. Oferuje on wysoce funkcjonalne środowisko z gotowymi komponentami, zestawem gotowych narzędzi, napisanymi tak, aby zapewnić programistom możliwość tworzenia dedykowanych rozwiązań spełniających potrzeby projektu. Zapewne zastanawiasz się jak? Opierając się na naszym doświadczeniu szybko i sprawnie.

Co więcej, jeśli wybierzesz nasz zespół i Symfony, znajdziesz się w doborowym towarzystwie, ponieważ wiele biznesów, które z sukcesem rozwinęły się cyfrowo korzystają z frameworków PHP.

Jeśli więc mielibyśmy szybko podsumować, dlaczego używamy frameworków PHP, możemy to wyjaśnić w jednym zdaniu:

Framework dostarcza najnowocześniejsze zasady i wzorce w programowaniu aplikacji w PHP, a my możemy skupić się na szybkim dostarczaniu rozwiązań.

W jaki sposób Symfony PHP może wznieść na wyższy poziom Twój biznes?

Symfony PHP ma do zaoferowania ogromną ilość korzyści dla wszelkiego rodzaju projektów internetowych, aplikacji internetowych, systemów biznesowych, ERP, CRM, portali komercyjnych, API, mikroserwisów, e-learning, e-commerce, intranetów firmowych itd.

To, co sprawia, że praca z Symfony jest taka efektywna, to wiele gotowych do użycia bibliotek i komponentów.

Co framework może zapewnić Twojemu projektowi?

Elastyczność

Począwszy od prostych programów internetowych, rest API, mikroserwisów, stron internetowych, social platform, systemów zarządzania treścią po zaawansowane logicznie dedykowane rozwiązania dla biznesu. Symfony PHP to kompletny framework, którego możesz wykorzystać do stworzenia nowoczesnego projektu IT.

Narzędzia, które są standardowe dla każdego projektu

Symfony PHP istnieje jako szkielet lub kompletny framework webowy MVC, w którym możemy napisać szybko aplikacje lub serwis www.  Jest to tak naprawdę darmowa grupa komponentów opartych o licencję open-source, z których można korzystać za darmo zarówno w prywatnych projektach jak i w enterprise. Biblioteki udostępniają określone rozwiązania, które dają nam możliwość wykorzystania ich w różnych projektach. Dzięki temu nie tracimy czasu na pisanie logiki, która jest powtarzalna dla większości projektów. Innymi słowy, jest to grupa gotowych komponentów wielokrotnego użytku.

Świetne rozwiązania dla każdego rodzaju projektu

W tym najciekawszy jest cały ekosystemy Symfony, jest to sieć gotowych i kompletnych wtyczek – bundli. Istnieją tysiące pakietów, które są dostępne online i można je dowolnie wykorzystać w projekcie.

Niezliczona liczba bundli dla Symfony pomagają nam znaleźć idealne rozwiązania dla naszych klientów.

Ogromną zaletą jest świetnie napisana dokumentacja , która skraca czas programowania aplikacji.

Symfony zapewnia doskonałą dokumentację dla programistów, która pozwala im dokładniej zaplanować rozwój. Ponadto pozwala zaoszczędzić czas, jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla wymagań Twojej witryny.

Społeczność, która wspiera rozwój frameworka

Zadaniem społeczności tego frameworka jest zapewnienie jakości kodu i rozwój frameworka. W zasadzie co roku jest wypuszczana nowa wersja, która zapewnia najlepszą wydajność. Społeczność dba o regularne wydawanie aktualizacji Symfony, aby zapewnić czysty kod, solidną funkcjonalność i zaktualizowane zabezpieczenia.

Twój kolejny krok z Symfony?

PHP Symfony zapewnia szybkość i wydajność i bezpieczeństwo.

Pisząc aplikacji z wykorzystaniem tego frameworka nasi klienci otrzymują najwyższej jakości produkt. W Symfony nasi klienci otrzymują kod aplikacji, który spełnia najwyższe standardy, jest testowalny i zapewnia dalszy rozwój aplikacji nawet po wielu latach. Wspieramy naszych klientów w tworzeniu projektów aplikacji oraz sprawnego wsparcia ich rozwoju. Szczególnie dotyczy to zwłaszcza dużych i wymagających projektów.

Zatem, jeśli zamierzasz wybrać Symfony do swojego następnego projektu, musisz wiedzieć, że dołączysz do elitarnego grona klientów, którzy posiadają aplikacje zbudowane w PHP Symfony. Największe w Polsce serwisy internetowe korzystają z tej technologii. Przykładem jest np. portal Docplanner, który został napisany w Symfony.