fbpx

Symfony najlepszy, najbezpieczniejszy framework PHP

W Symfony możemy napisać dowolnej wielkości system, moduły, serwisy, API.

Symfony stabilny framework, który przyśpieszy prace nad każdym projektem.

Nasz zespół posiada ponad 10 letnie doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań, takich jak systemy, aplikacje, Rest API. Nasi programiści posiadają wysokie kompetencje oraz doświadczenie zdobyte w projektach PHP opartych o framework Symfony.

Dlaczego warto wykorzystać Symfony w projekcie?

Szybkość wdrożenia projektu

Symfony jest frameworkiem MVC. Posiada zestaw komponentów PHP, które dowolnie możemy wykorzystać.

Symfony posiada przygotowany core.

pozwala na szybkie uruchomienie dowolnej aplikacji, API lub strony internetowej. Posiada ponad 50 samodzielnych komponentów, które możemy wykorzystać do budowy UX/UI, autoryzacji, komunikacji z innymi serwisami poprzez API.

Dzięki Symfony nie będziesz musiał się martwić o dostęp do wykwalifikowanych programistów, ponieważ społeczność developerów jest bardzo szeroka.

Co wyróżnia Symfony?

Szeroki zestaw komponentów w Symfony

Szeroki zestaw komponentów

Społeczność Symfony

Społeczność Symfony

Możliwość rozbudowy komponentów w Symfony

Możliwość rozbudowy komponentów

Możliwość integracji komponentów w Symfony

Możliwość integracji komponentów

Szybkość działania Symfony

Szybkość działania Symfony

Skalowalność Symfony

Skalowalność Symfony

Etapy tworzenia dedykowanej aplikacji w Symfony

01 Zebranie wymagań aplikacji Symfony

02 Analiza wymagań aplikacji Symfony

03 Wykonanie projektu aplikacji Symfony

04 Stworzenie projektu UX/UI

05 Wykonanie testów

06 Wdrożenie na produkcji

Łukasz Maj menedżer projektu

Chcesz zlecić wykonanie aplikacji w Symfony? Prześlij nam opis, który w ciągu 24 godzin wycenimy.

Dlaczego powinieneś rozważyć wykorzystanie frameworka Symfony w Twoim projekcie?

Symfony jest uznanym na całym świecie zestawem narzędzi, który pozwoli na opracowanie działającej aplikacji lepiej i szybciej.

Lepiej, ponieważ jest to stabilny, bardzo dobrze przemyślany i przetestowany framework. Zapewnia gwarance, że stworzone aplikacje, będą zgodne z Twoimi założeniami biznesowymi. Symfony jest nieustanie rozwijanym frameworkiem przez ogromną rzeszą developerów. Szybciej, ponieważ framework daje dostęp programistom do modułów, które w każdej aplikacji są wykorzystywane, np. autoryzacja, role, szeroko pojęte bezpieczeństwo, komunikacja z bazą danych czy struktura MVC. Dzięki temu programista może skupić się na tych obszarach, które są dla Ciebie istotne.

Framework zapewnia najnowocześniejsze rozwiązania i technologie

Symfony jest nieustannie rozwijany, poprawiany i dostosowywany do obecnych wymagań technologicznych. Z drugiej strony nie narzuca obowiązku korzystania z określonych technologi np. frontendowych. Możesz dowolnie kształtować aplikacje np. wykorzystując na froncie React, VUE lub inny framework Javascript. Również możesz wykorzystać dowolną bazę danych, zarówno relacyjną jak i nierelacyjną.

Symfony zapewnia dostęp do aktualizacji, zapewnia długowieczność aplikacji.

Nie musisz się martwić o to co będzie za kilka lat. Symfony zapewnia aplikacji dostęp do update'ów, co zapewni sprawne działanie aplikacji na wiele lat.

Symfony to społeczność ponad 600.000 programistów.

Dzięki szerokiej społeczności, popularności Symfony, znajdziesz programistę, który będzie w stanie, niezależnie czy brał udział w rozwoju Twojej aplikacji, na łatwe wdrożenie się rozwój i utrzymanie aplikacji.

Symfony to uniwersalne narzędzie oparte o najpopularniejszy język programowania PHP

Pomimo bardzo zaawansowanego narzędzia jakim jest framework Symfony, nadal jest to PHP. Nie musisz się ograniczać tylko do tego frameworka, możesz korzystać z innych bibliotek PHP i łączyć je z Symfony.

6 powodów, aby wykorzystać Symfony w Twoim projekcie.

Framework Symfony projekt

Projekt w Syfmony to właściwy kierunek.

1. Sprawdzone, bezpieczne narzędzie.

Symfony, zostało bardzo szybko przyjęte przez środowisko programistów PHP, jest dzisiaj niekwestionowanym liderem pośród frameworków PHP ze stabilnym środowiskiem, wysokiej jakości kodem, standardami, które są rozpoznawalne na arenie międzynarodowej. Świadczy o tym liczba jego pobrań z repozytorium, które cały czas rosną od momentu jego uruchomienia. Symfony to również ogromna społeczność, która skupia specjalistów IT, którzy uczestniczą w ciągłym rozwoju tego framework'a.

3. Elastyczne podejście do
projektu w Symfony

Symfony świetnie sprawdzi się w takich projektach jak intranet, strony firmowe, serwisy dla klientów, sieci społecznościowe, strony społecznościowe, CRM, ERP, HR, aplikacje do zarządzania i przepływu pracy. Z reguły są to rozwiązania, które są szyte na miarę ale nie są zamknięte na rozwój.

Projekt w Symfony

Budowanie aplikacji w Symfony, zalety wykorzystania w projecie.

4. Symfony jest trwałym rozwiązaniem

Symfony pierwotnie powstało z myślą o narzędziu dla profesjonalistów. Symfony jest oparte na licencji Open Source MIT, która pozwala na dowolny rozwój aplikacji. Trwałość tego narzędzia jest zapewnione przez cały ekosystem wspierany przez profesjonalistów z całego świata.

5. Innowacyjność Symfony

Symfony korzysta z najnowszych rozwiązań i czerpie z dobrych praktyk stosowanych w innych narzędziach i językach. Przez wiele lat PHP był uważany za przestarzały, skostniały język programowania. Obecnie dzięki Symfony i kilku innych frameworków oraz nowych wydań wersji PHP stał się bardzo nowoczesny, np Symfony wprowadziło rozwiązania, takie jak pasek debuggera, routing, wstrzykiwanie zależności rodem z języka JAVA.

6. Symfony to otwarty ekosystem

Symfony pozwala na budowanie aplikacji dokładnie odpowiadających Twoim potrzebom. Nie zamyka Tobie drogi na inne rozwiązania. W Symfony istotne jest to aby respektowć istniejące standardy PHP, nazewnictwo klas. Ponadto Symfony pozwala również na wstrzykiwanie zależności, tworzenie formularzy i zarządzanie nimi, zarządzanie tłumaczeniami, w takim stopniu jaki Tobie będzie odpowiadać. Oprócz tego wykorzystuje takie rozwiązania jak ORM Doctrine, które możesz również spotkać w Django (Python), czyli Object Relation Maper do komunikacji z dowolną bazą danych.