fbpx

Skorzystaj z Laravel, jednego z najlepszych frameworków do tworzenia aplikacji i stron.

Z Laravel korzysta ponad 90% web developerów oraz CTO w swoich projektach.

Laravel jest łatwym i użytecznym frameworkiem PHP, który znacząco przyśpieszy prace nad Twoim projektem.

Zapewniamy dostęp do skalowalnego zespołu specjalistów i programistów, którzy posiadają ponad 10 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji i stron w Laravel. Wykonamy bezpieczne i szybkie aplikacje, systemy, interfejsy API. Programiści w naszej firmie posiadają ogromne doświadczenie zdobyte w projektach opartych o Laravel.

Dlaczego powinieneś skorzystać z frameworka Laravel w Twoim projekcie?

Łatwość w tworzeniu aplikacji

Laravel jest świetnie napisanym frameworkiem. Wykorzystuje gotowe komponentów PHP, które ułatwiają pracę nad projektem.

Blade and Artisan.

Blade to wbudowany i lekki silnik szablonów Laravel, który umożliwia programistom łatwe tworzenie stron internetowych przy użyciu dynamicznego umieszczania treści.

To narzędzie jest bardzo intuicyjne, a także zapewnia wiele widżetów, aby zapewnić solidną i stabilną strukturę aplikacji internetowej.

Co wyróżnia Laravel?

Szeroki zestaw komponentów w Laravel

Gotowe komponenty

Społeczność Laravel

Wsparcie społeczności Laravel

Dostęp do bibliotek Laravel

Dostęp do bibliotek Laravel

Możliwość integracji komponentów w Laravel

Możliwość integracji Laravel z dowolną aplikacją

Szybkość działania Laravel

Szybkość i stabilność

Skalowalność Laravel

Skalowalność Laravel

Etapy programowania w Laravel

01 Zebranie informacji i wymagań

02 Analiza dokumentacji

03 Wykonanie wstępnego projektu

04 Opracowanie widoków UX/UI

05 Przeprowadzenie testów

06 Deployment aplikacji

Łukasz Maj menedżer projektu

Chcesz zlecić wykonanie aplikacji w Symfony? Prześlij nam opis, który w ciągu 24 godzin wycenimy.

Laravel to sprawdzone rozwiązania, szybkie wdrożenia.

Wybierz Laravel dojrzałą platformę PHP.

Laravel jest rozwijany od 10 lat. Łączy w sobie najlepsze praktyki PHP. Nasi eksperci od lat tworzą zaawansowane aplikacje, które spełniają wszystkie oczekiwania naszych klientów. Możesz być pewny, że zajmiemy się projektem w profesjonalny sposób, ponieważ nasz zespół programistów przestrzega wszystkich standardów programowania.

Laravel framework zapewnia najnowocześniejsze rozwiązania i technologie

Laravel to wieloplatformowy framework PHP do tworzenia aplikacji internetowych. Jest to platforma back-end, która zarządza danymi przy użyciu wzorca projektowego Model-View-Controller (MVC), dzieląc architekturę back-end na logiczne cześci.

Aplikacje internetowe Laravel są wysoce skalowalne i mają dobrze ustrukturyzowane bazy kodu.

Modułowy system pakietów Laravel i zarządzanie zależnościami umożliwiają naszym ekspertom na szybkie rozszerzanie funkcjonalności aplikacji.

Laravel jest frameworkiem MVC

Wzorzec MVC frameworka Laravel pomaga uporządkować nieustrukturyzowany kod. Dzięki obsłudze MVC proces tworzenia aplikacji webowych jest szybki i wygodny, bez względu na to, czy są one duże, czy małe.

Artisan CLI

Artisan CLI (Command Line Interface) to narzędzie, które pomaga naszym ekspertom migrować dane, zarządzać bazami danych, tworzyć podstawowy kod, kontrolery, modele i inne części aplikacji. Dzięki interfejsowi CLI Laravel przyśpieszamy i skracay proces tworzenia.

6 powodów, aby wykorzystać Laravel w Twoim projekcie.

Framework Laravel projekt

Projekt w Laravel to właściwy wybór.

1. System szablonów Blade Template Engine.

Blade Template Engine jest to relatywnie prosty i szybki sposób na tworzenie widoków. Pozwala na łączenie modeli danych, wyświetlanie danych w aplikacji w szablonach. Dzięki Blade Templat proces tworzenia aplikacji jest o wiele wygodniejszy.

3. Abstrakcja bazy danych Eloquent ORM

Eloquent Object-Relational Mapper (ORM) jest to abstrakcja do do pracy z bazami danych. Pomaga nawiązać i utrzymać niezbędną komunikację między architekturą aplikacji a jej bazami danych. ORM wykorzystuje ekspresyjną składnię PHP, która jest integralną częścią języka frameworka, co oznacza oszczędność czasu i wysiłku.

Projekt w Laravel

Budowanie aplikacji w Laravel, zapewnia wsparcie w dużych i małych projektach.

4. Laravel to bezpieczeństwo i kontrola

Framwork Laravel daje aplikacji pełną kontrolę nad rolami użytkowników i uwierzytelnieniami. System Laravel składa się ze wszystkich niezbędnych elementów, takich jak logowanie, rejestracja, resetowanie hasła. Wszystkie niezbędne w aplikacjach ustawienia są dostarczone w Laravel. Nasi programiści mogą w tej sytuacji skupić się na opracowaniu logiki biznesowej.

5. Nieograniczone możliwości rozbudowy

Pakiety Laravel to narzędzie, którego pozwala nam na wykorzystywanie z dodatków i modułów dostępnych w PHP. Laravel używa Composera jako menedżera zależności, który łączy i zarządza wszystkimi potrzebnymi nam w projekcie zależnościami. Pakiety to świetny sposób na przyspieszenie procesu programowania, dając nam wszystkie niezbędne funkcje.

6. Laravel to otwarty ekosystem

Oprócz samego frameworka Laravel ma do zaoferowania znacznie więcej. Rosnąca popularność frameworka zaowocowała bardziej zróżnicowanymi potrzebami: pakietami, środowiskami programistycznymi i tym podobnymi. Pod marką Laravel jest tak wiele elementów, że tworzą one swego rodzaju ekosystem.