fbpx

Dedykowane systemy informatyczne, które wspierają Twoją firmę.

Zwiększ efektywność i innowacyjność Twojej firmy. Software development dla dużych i średnich firm.

Dedykowane systemy informatyczne dla liderów rynku

Systemy szyte na miarę, dokładnie dopasowane do Twoich potrzeb biznesowych.

Dlaczego warto zamówić dedykowany system informatyczny?

Systemy informatyczne dla firm usprawniają procesy

Chcesz zautomatyzować procesy w Twojej firmie? Nasze systemy IT zapewniają pełną automatyzację procesów, zwiększjają szybkość działań i efektywność pracowników, umożliwiają delegowanie obowiązków oraz podział obowiązków zgodny z założeniami biznesowymi, dają dostęp do informacji, które pozwalają na monitorowanie pracy. Zapewniają bezpieczeństwo informacji, zbierają informacje w firmie, automatyzują obieg informacji, dzięki czemu łatwiej pracownicy będą podejmować decyzje. Nasze systemy IT ograniczają czas wprowadzenia, analizy a raporty są łatwiejsze w przygotowaniu.

Ogranicz koszty firmy dzięki dedykowanemu systemowi IT

Dedykowany system IT dla Twojej firmy pomoże Ci w znacznym obniżeniu kosztów i zwiększeniu zysków.

Dzięki naszym aplikacjom obniżysz koszty oraz zwiększych zyski poprzez automatyzację procesów. Zintegrujemy system z dowolnym API. Inwestycja w dedykowany system IT jest więc jednym z najlepszych sposobów na osiągnięcie efektywności w biznesie.

Przewaga dedykowanego systemu

Szeroki zestaw modułów

Szeroki zestaw modułów

Szyte na miarę

Szyte na miarę

Skalowalny system

Skalowalny system

Szybkość oraz bezpieczeństwo danych

Szybkość oraz bezpieczeństwo danych

Szybkie czas realizacji

Szybkie czas realizacji

Wsparcie systemu

Wsparcie systemu

Etapy tworzenia systemu

01 Analiza potrzeb i wymagań

02 Projektowanie interfejsu użytkownika

03 Planowanie i architektura aplikacji

04 Tworzenie aplikacji

05 Testowanie debugowanie

06 Deployment i wsparcie

Łukasz Maj menedżer projektu

Szukasz wykonawcy systemu? Prześlij nam opis, który w ciągu 24 godzin wycenimy.

Rodzaje systemów informatycznych oferowanych w naszej firmie?

Istnieje wiele systemów, które wspierają procesy w firmach. Systemy IT dzielimy ze względu na ich przeznaczenie. Poniżej przedstawiam systemy, które najczęściej wdrażamy.

System CRM.

Dedykowany system ERP może być stworzony dokładnie tak, jakie są potrzeby Twojej firmy. Można dostosować go do specyficznych procesów, wymagań i preferencji Twojej organizacji.

System ERP

Dedykowany system ERP może być zoptymalizowany pod kątem wydajności i elastyczności, co pozwala na dostosowanie się do zmieniających się wymagań biznesowych i szybką reakcję na zmieniające się potrzeby klientów.

System WMS

Z własnym systemem ERP masz pełną kontrolę nad jego rozwojem i funkcjonalnościami. Możesz dodawać nowe funkcje i modyfikować istniejące według potrzeb Twojej firmy.

System finansowo - księgowy

W przypadku dedykowanego systemu ERP możesz mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne i chronione zgodnie z wymaganiami Twojej organizacji.

System sprzedaży

Dedykowany system ERP jest tworzony z myślą o dłuższym okresie użytkowania, co pozwala na zmniejszenie kosztów i zwiększenie zwrotu z inwestycji.

Systemy informatyczne dedykowane a rozwiązania gotowe - powody, dla których warto zlecić wykonanie dedykowanego systemu.

Dedykowane systemy informatyczne

System dedykowany idealnie dopasowany do potrzeb Twojej firmy.

1. Systemy opracowane wraz z Twoim zespołem.

Decydując się na wdrożenie systemu IT w naszym software house, otrzymujesz swobodę kreaowania aplikacji dokładnie opisującą procesy biznesowe w Twojej firmie. Nie musisz iść na kompromisy, dostajesz dokładnie to czego potrzebujesz. Niestety gotowe systemy, rozwiązania „pudełkowe”, COTS, SaaS gotowe opłacane w ramach abonamentu nie są idealne i posiadają mnóstwo ograniczeń. Koszt dostosowania i integracji często przekracza wartość opracowania i wdrożenia dedykowanego systemu.

2. Indywidualny projekt

Indywidualny projekt systemu informatycznego jest stworzony tylko pod potrzeby Twojej firmy. Razem z Twoim zespołem opracowujemy wymagania i analizujemy specyfikę Twojej działalności. Weźmiemy pod uwagę wszystkie potrzeby Twojej firmy, które następnie będą podstawą do stworzenia dedykowanego systemu. W przypadku gotowego systemu to ty musisz dostosować się do systemu, dlatego na starcie koszt wdrożenia gotowego systemu jest niższy w stosunku do dedykowanego rozwiązania, ale ostatecznie całkowity koszt może przekroczyć wartość systemu dedykowanego. Systemy dedykowan są stworzone z myślą o większości firm, są uniwersalne, więc w pewnym momencie będzie potrzeba wprowadzenia zmian i integracji, które będą niezwykle kosztowne.

Dedykowany system - projekt w najnowszych technologiach informatycznych

Budowanie systemu dedykowanego w zespole specjalizującym się w tworzeniu rozwiązań biznesowych.

3. Optymalizacja procesów

System dedykowany jest stworzony tak, aby optymalizować procesy w Twojej firmie. Dzięki temu, że system jest projektowany pod kątem potrzeb Twojej firmy, pozwala on na automatyzację wszystkich procesów, co przekłada się na oszczędność czasu i podniesienie efektywności działalności firmy.

4. Bezpieczeństwo danych

Dedykowany system informatyczny jest projektowany z myślą o bezpieczeństwie danych Twojej firmy. Bierzemy pod uwagę wszelkie zagrożenia związane z bezpieczeństwem informacji. Tworzymy system, który zapewni maksymalne bezpieczeństwo danych.

5. Integracja z innymi systemami

Dedykowany system informatyczny może być zaprojektowany w taki sposób, aby współpracował z innymi systemami, z którymi Twoja firma już pracuje. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie problemów związanych z duplikacją danych lub koniecznością ręcznego przekazywania informacji.

6. Szybkość i wydajność

Dedykowany system informatyczny jest zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności pracy. Oprogramowanie działa szybciej i efektywniej niż standardowe gotowe rozwiązania, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.