fbpx

Rozpocznij współpracę z doświadczonym zespołem tworzącym oprogramowanie na zamówienie.

Skalowalny zespół do wykonania oprogramowania na zamówienie. Zapewniamy zespoł który szybko zsynchronizuje się z Waszym zespołem programistów.

Oprogramowanie na zamówienie szyte na miarę Waszych potrzeb

Codefia jest software house'm, który pisze oprogramowanie na zamówienie. Jeśli szukasz sprawdzonego zespołu z 10 letnim doświadczeniem, który wykona dla Was oprogramowanie na zamówienie, które odpowiada na potrzeby Twojej firmy, to dobrze trafiłeś. Pomogliśmy wielu firmom stworzyć oprogramowanie dedykowane, wspieraliśmy prace w wielu mniejszych i większych zespołach. Nasz zespół full-stack developerów, posiada wieloletnie doświadczenie w aplikacjach B2B, B2C, CRM, ERP i innych.

Dlaczego warto korzystać z potencjału zwinnego zespołu programistów?

Oprogramowanie na zamówienie czyli custom software

Oprogramowanie na zamówienie często wymaga zaangażowania szerszego zespołu specjalistów, którzy zapewnią rzetelne wykonanie projektu zgodnie z założonym czasem i budżetem. Z reguły większość organizacji nie dysponuje wykwalifikowanym, doświadczonym zespołem programistów, projektantów, managerów.

Oprogramowanie na zamówienie to usługa skierowana do firm, które chcą zatrudnić skalowalny zewnętrzny zespół programistów.

W jednym miejscu znajdziesz komplenty zespół specjalistów, którzy posiadają unikalne doświadczenie i wiedze. Najczęściej jesteśmy angażowani do projektów w Symfony, Laravel, NodeJS, NextJS, NuxtJS, ReactJS, VueJS.

Nasza usługa programowanie na zamówienie - co ją wyróżnia?

Usługa oprogramowanie na zamówienie to zespół doświadczonych specjalistów it tworzących zaawansowane oprogramowanie.

Kompetencje dopasowane do Twoich potrzeb.

Oprogramowanie na zamówienie sprawne działanie na każdym urządzeniu

Nowoczesne stosy technologiczne.

Oprogramowanie na zamówienie możliwość rozbudowy

Skalowalny zespół.

Oprogramowanie na zamówienie możliwość integracji

Zaawansowane i nowoczesne rozwiązania.

Oprogramowanie na zamówienie szybkość działania

Szybkie wdrożenie w Twoim zespole.

Oprogramowanie na zamówienie skalowalność

Obniżenie kosztów.

Zalety zewnętrznego zespołu programistów.

01 Ponad 10 letnie doświadczenie

02 Tworzymy API, systemy, aplikacje.

03 Kompletny zespół specjalistów

04 Szybki proces wytwarzania

05 Świetny UX/UI

06 Wysoka jakość

Łukasz Maj menedżer projektu

Szukasz skalowalnego zespołu? Skontaktuj się z nami.

Co wyróżnia nasz zespół programistów oraz naszą usługę oprogramowanie na zamówienie?

Jesteśmy w stanie zaprojektować większość systemów.

Większość gotowych rozwiązań dostępnych na rynku posiada pewne ograniczenia. Rozwiązaniem jest zatrudnienie zespołu do wykonania oprogramowania na zamówienie, które będzie idealnie odpowiadać potrzebom firmy. Nasz zespół może zaprojektować większość systemów, które usprawnią procesy w Twojej organizacji, np. możemy zaprojektować i wdrożyć systemy dla księgowości, produkcji, magazynów, obiegu dokumentów, sprzedaży, intranet, HR, panel klienta.

Jak realizujemy oprogramowanie na zamówienie?

Nasz skalowalny zespół składa się z Project Managera, projektantów, programistów, testerów. Na etapie początkowym nasz PM przeprowadza szereg spotkań z klientem w celu zebrania informacji o procesie, który ma realizować oprogramowanie. Zapoznaje się z uwagami dotyczącymi wymagań oraz analizuje je, następnie analizę przekazuje do zespołu realizującego projekt. Zespół pracuje w metodologiach zwinnych Agile, Scrum, spotykając się co 2 tygodnie w celu weryfikacji postępów w procesie wytwarzania oprogramowania.

Przygotujemy kosztorys oprogramowania na zamówienie.

Każda firma jest inna, inne są potrzeby pracowników i problemy z jakimi organizacja się boryka. Dltaego aby oszacować koszt wykonania oprogramowania na zamówienie z reguły potrzebujemy kilku spotkań, które pozwolą nam zrozumieć kluczowe problemy. Musimy przeanalizować wszystkie aspekty działania oprogramowania i na podstawie tej analizy zaproponować rozwiązania techniczne i programistyczne. Wykonana analiza da nam pogląd na czas realizacji projektu oraz jego kosztu.

Pokażemy jak przygotować specyfikację oprogramowania na zamówienie.

Z reguły firmy nie posiadają na etapie wyboru firmy do realizacji oprogramowania na zamówienie końcowej specyfikacji. Nie musisz nam dostarczać specyfikacji i martwić się tym. Przygotujemy razem z Twoim zespołem pełną listę funkcjonalności, która jest potrzebna w aplikacji, którą chcesz nam zlecić. Zapewniamy wsparcie już na etapie projektowym.

Wykonamy projekt UX/UI

Każda aplikacja i oprogramowanie jest pisane dla ludzi i dlatego powinno się do projektu na etapie początkowym zatrudnić projektantów UX/UI, którzy wykonają analizę i przygotują wytyczne oraz mockupy do projektu.

Przeprowadzimy testy

Każda nawet najmniejsza aplikacja lub oprogramowanie powinno być od samego początku testowane. Testowanie zapewnia jakość aplikacji, wykrywa usterki i błędy. Wczesne wykrycie usterek i błędów pozwoli na w zasadzie bezkosztową naprawę, dlatego sugerujemy na każdym etapie cyklu wytwarzania oprogramowania utrzymanie zespołu testerów.

Jakie są zalety zlecenia wykonania oprogramowania w Codefia Software House?

Codefia strony www

Profesjonalne oprogramowania na zamówienie opracowane przez doświadczony zespół programistów, testerów, projektantów.

1. Skalowalny zespół pracujący w zwinnych 2-tygodniowych iteracjach.

Projektujemy profesjonalne oprogramowanie na zamówienie, w zwinnych iteracjach. Skalowalny zespół programistów i specjalistów IT przechodzi przez kolejne etapy projektu, raportując o przebiegu każdego z nich Product Owner'owi . Staramy się aby oprogramowanie spełniło wszystkie założenia naszych klientów.

2. Testowanie oprogramowania

Podczas każdego etapu wykonujemy testy. Od testów funkcjonalnych, jednostkowych, po testy integracyjne, systemowe, kończąc na testach akceptacyjnych. W zależności od potrzeb Twojej organizacji możemy przejść przez każdy poziom testów lub tylko skupić się na konkretnym zdefiniowanym przez Was.

3. Programiści posiadający doświadczenie w najnowszych technologiach i językach.

Każdy projekt oprogramowania na zamówienie jest sporym wyzwaniem, wymaga zestawu odpowiednich narzędzi w postaci języka, frameworków, rozwiązań technicznych. Nasz zespół stosuje najnowsze stosy technologiczne, ale również te najlepiej sprawdzone np. NodeJS, Symfony, Laravel, ReactJS, NextJS, Docker.

Codefia strony www

Zewnętrzny zespół programistów, który zintegruje się z Twoim wewnętrznych zespole

4. Sprawdzone bezpieczne rozwiązania

Nasze zespoły stosują rozwiązania, które pomagają zachować stabilność działania aplikacji, jej bezpieczeństwo przez wiele lat.

6. Gwaracja współpracy.

Nie musisz się martwić czy po oddaniu oprogramowania będzie ona dalej przez nas wspierana i utrzymywana. Każdy nasz serwis, aplikacja, oprogramowanie jest zawsze wspierane, chyba że organizacja uzna, że nie jest to potrzebne i będzie to realizować wewnętrznie.