fbpx

W Codefia Software House zbudujesz zewnętrzny skalowalny zespół programistów w ciągu kilku tygodni.

Rozpocznij projekt z zespołem programistów posiadających ponad 10 letnie doświadczenie w budowaniu oprogramowania.

Software House, który zrealizuje Twój projekt.

Nasz software house dysponuje zespołem programistów, którzy pracowali dla największych firm w Polsce. Nasz zespół programistów posiada niezbędne kompetencje i doświadczenie, które gwarantuje szybkie i sprawne wykonanie powierzonych mu zadań.

Dlaczego warto zlecić projekt Codefia Software House?

Nasz software house to szerokie kompetencje zdobyte w wielu projektach

Przyszpiesz rozwój oprogramowania w Twojej firmie we współpracy z Nami.

Szybki onboarding zespołu do Twojego projektu.

W naszym software house pod jednym dachem pracują specjaliści IT i programiści, którzy w ciągu tygodnia mogą przejść przez onboarding w twoim projekcie i w kolejnych tygodniach dostarczyć produkt.

Zalety współpracy z Codefia Software House.

01 Doświadczenie w wielu projektach

02 Szerokie kompetencje

03 Dostęp do specjalistów IT

04 Skalowalny zespół programistów

05 Osczędność czasu

06 Szybki proces

Łukasz Maj menedżer projektu

Szukasz skalowalnego zespołu? Skontaktuj się z nami.

Software House to praca z zewnętrznym zespołem programistamów na przejrzystych zasadach

Dlaczego warto wybrać Codefia Software House do tworzenia oprogramowania enterprise dla przedsiębiorstwa?

Jako firma zajmująca się tworzeniem aplikacji dla przedsiębiorstw, Codefia Software House pomaga klientom z różnych dziedzin biznesowych wykorzystywać nowoczesne narzędzia i technologie oraz tworzyć ekosystem oprogramowania.

Co wyróźnia Codefia Software House, jakie jest podejście do współpracy z partnerami?

To, co wyróżnia zespoły Codefia Software House, to unikalne połączenie wiedzy branżowej i kompetencji technologicznych. Klienci polegają na nas w zakresie długoterminowego partnerstwa, elastycznego skalowania zespołów inżynierskich oraz mnogości oferowanych usług technologicznych.

Jakie usługi oferuje nasza firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla przedsiębiorstw?

Codefia Software House oferuje pełny cykl rozwoju oprogramowania dla przedsiębiorstw. Począwszy od modernizacji starszych aplikacji, po zaprojektowanie nowej oraz wdrożenie aplikacji i zapewnienie jej wsparcia.

Jakie nowe technologie są wykorzystywane w projektach oprogramowania dla przedsiębiorstw?

Nowoczesne przedsiębiorstwa muszą nadążać za najnowszymi trendami technologicznymi, aby optymalizować swoje procesy, oferować lepsze produkty i usługi, oraz generować wyższy zwrot z inwestycji. W naszej pracy wykorzystujemy szeroko stosowane technologie IT, takie jak automatyzacja procesów biznesowych, systemy biznesowe, infrastruktura chmurowa, Dev Ops, IoT.

Jakie są cechy niezawodnych aplikacji dla przedsiębiorstw?

Niezawodne oprogramowanie musi konsekwentnie dostarczać opracowaną funkcjonalność biznesową, przez cały czas zapewniać dostępność i niezawodność. Architektura powinna być zaprojektowana z myślą o skalowalności i wysokiej dostępności. Poza tym powinna oferować opcje dostosowywania i potencjalnej integracji z systemami zewnętrznymi.

Zatrudnij doświadczony zespół programistów full-stack z doświadczeniem w Symfony oraz NodeJs

Codefia Software House

Team Extension - Rozszerzenie Zespołu.
Jeśli aktualnie borykasz się z brakiem specjalistów IT, termin jest zbyt krótki lub przekroczyłeś budżet, nasz zespół przyjdzie Ci z pomocą.

Przyspiesz swój projekt aplikacji lub oprogramowania z najlepszym w Polsce software housem.

Codefia Software House współpracuje z doświadczonymi specjalistami IT, od projektantów UX/UI, testerów po doświadczonych programistów back-end deweloperów oraz front-end deweloperów. Głównie w naszej pracy korzystamy z PHP-owego frameworka Symfony, ale również wykorzystujemy JavaScript w postaci NodeJS, a na froncie ReactJS, VueJS, NextJS, NuxtJS, oraz czysty JavaScript.

End-to-End dewelopment

End-to-End dewelopment jest to kompleksowe tworzenie oprogramowania. Ty masz pomysł a my mamy proces tworzenia produktu przez jeden zespół od podstaw od projektu po wydanie aplikacji. Nasz software house jest zobowiązany do zapewnienia w pełni funkcjonalnego rozwiązania od początku do końca. Zapewniemy wszystko, co jest potrzebne w trakcie procesu wytwarzania oprogramowania od know-how, specjalistów oprogramowania, po sprzęt konieczny do wykonania projektu.