fbpx
Wdrożenie strony internetowej dla leadera z branży oświetleniowej

Otrzymaliśmy zlecenie wykonania wdrożenia strony internetowej od leadera branży oświetleniowej, firmy Spectra Lighting. Wdrożenie polegało na przygotowaniu strony www na podstawie dostarczonych grafik. Istotnym elementem wdrożenia było zapewnienie integracji strony www z wewnętrznym systemem pozwalającym na automatyzacje publikacji oferty produktowej firmy na stronie internetowej.    

Design i zakodowanie szablonu Wordpress dla firmy z branży budowlanej

Zlecenie obejmowało opracowanie i zakodowanie nowego szablonu WordPress dla firmy działającej w branży budowlanej.       Główny nacisk w projekcie był położony na uwypuklenie oferty firmy. Dla firmy istotne było łatwość edycji treści stąd wybór CMS WordPress, oraz możliwość dodawania nowej oferty oraz jej modyfikacji.

Strona internetowa salonu spa

Opracowaliśmy redesign starej strony internetowej dla leadera z branży beauty zajmującym się salonami spa, dystrybucją sprzętu i kosmetyków do opalania ciała, oraz szkoleniami. Celem było odświeżenie wyglądu, nadanie nowoczesności oraz możliwości edycji treści poprzez panel administracyjny. Wykonaliśmy badanie rynku, ustaliliśmy jaka kolorystyka oraz typografia będzie najbardziej odpowiednia w kontekście oferty firmy. Istotne było to, aby […]

Projekt nowoczesnej strony internetowej dla firm cateringowej

Naszym zadaniem było przygotowanie koncepcji nowej strony internetowej dla lidera branży cateringowej. Zaproponowaliśmy nowoczesny, lekki layout nowej strony internetowej. Byliśmy zobowiązani do dostarczenia strony z określonymi funkcjonalnościami. W związku z tym, już na etapie nasz designer skupił się na lekkości strony oraz optymalnym rozmieszczeniu UI. Istotne było, aby użytkownik miał wrażenie, że jest prowadzony za […]

Nowoczesna platforma E-commerce dla producentów i dostawców oferujących produkty wyposażenia wnętrz

Projekt platformy e-commerce, skupiającej dostawców z kategorii Home Decor. Zgodnie z sugestiami klientów przygotowaliśmy kilka koncepcji wyglądu platformy zgodnie z wytycznymi. Najważniejszym elementem projektu była opracowanie koncepcji platformy z bardzo dobrym UX i UI. Przedstawiliśmy klientowi 3 propozycje layoutu, z których wybrał docelowy. Kolejnym etapem było zaprojektowanie platformy e-commerce na urządzenia mobilne.

Strona internetowa testeroprogramowania.com

Tester Oprogramowania Serwis Szkoleniowy Strona internetowa testeroprogramowania.com została zaprojektowania i zakodowana od podstaw przez zespół designerów i developerów z Codefi. Naszym celem było zaprojektowanie przyjaznej i intuicyjnej strony internetowej nawiązującej do najnowszych trendów projektowych stron www.

Strona internetowa firmy Luxon S.A.   Strona internetowa firmy Luxon. Codefia w tym przypadku nie była twórcą oprawy graficznej. Zakres prac był ograniczony do poprawy funkcjonalności strony oraz wykrycia i usunięcia błędów.

Strona internetowa

Strona internetowa, serwis www usług prawnych   Serwis www skierowany do osób szukających porady prawnej online.

Sklep internetowy

Sklep internetowy firmy zajmuącej się sprzedażą części samochodwych Sklep internetowy posiadający szeroki asortyment części samochodowych do montażu zbiorników z gazem do aut amerykańskich.

Strona www

Firmowa strona www Firmowa strona www. Strona została zaprojektowana w formacie landing page

Strona www firmy Clean&Green

Strona www dla firmy ogrodniczej z Warszawy Strona firmowa i blog zaprojektowana dla firmy ogrodniczej Clean&Green

Organicta sklep internetowy

Sklep internetowy z kosmetykami organicznymi firmy OrganicTan. Organictan jest sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą specjalistycznych kosmetyków organicznych do opalania