Projektowanie stron WWW – Cennik Tworzenie stron internetowych Warszawa Mazowieckie

Strony internetowe – dla Twojej firmy i dla Twoich klientów

Zastanawiając się nad zleceniem stworzenia indywidualnego sklepu internetowego lub strony internetowej, musimy wziąć pod uwagę nasz budżet oraz koszty wykonania takich usług. Oczywiście należy pamiętać, że cennik prac w każdym przypadku jest zupełnie inny. Koszt ogólny zależy m.in. od liczby zakładek danego sklepu internetowego, czy też strony, ich funkcjonalności i elementów dodatkowych.

Co więc wybrać? Czy zdecydować się na najtańsze rozwiązanie, czy najdroższe? Czy tańsza oferta oznaczać będzie niską jakość naszej strony, a droższe wysoką? Osoby orientujące się w koszcie wykonania takiej strony w Warszawie dobrze wiedzą, że rozpiętości cen są olbrzymie.

Nasz software house oferuje następujący cennik:

Wiele zależy bowiem od czasu realizacji zleceń, jakości i rodzaju prac oraz ich zakresu. Dobrze jest więc porównać ceny kilku firm mając przy tym na uwadze opinie innych klientów. Nie sztuką jest bowiem zaoszczędzić trochę pieniędzy, a otrzymać produkt który zupełnie nie spełni naszych oczekiwań. Widząc skrajnie niskie ceny z pewnością warto zadać sobie pytanie: z czego one wynikają, ale nie przekreślać od razu firmy myśląc, że nie ma nam nic ciekawego do zaoferowania.

Pakiet Cena netto
Strona responsywna WordPress
Strona wizytówkowa typu onepage 1000 zł netto
do 4 podstron 1300 zł netto
do 4 podstron + newsletter i blog 1500 zł netto
od 5 do 8 podstron + newsleter i mapa Google 2000 zł netto
Strona powyżej 8 podstron wycena indywidualna
Pozostałe
Portale i serwisy internetowe wycena indywidualna
Sklepy internetowe od 3000 zł netto
Indywidualny projekt graficzny pierwsza strona 600 zł, kolejne 250 zł

Tworzenie stron www – cennik Codefia

Tworzenie stron internetowych dla naszych klientów w województwie mazowieckie, cieszy się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród osób dopiero rozpoczynających swój biznes i mających świadomość, jak ważne są strony internetowe w prowadzeniu efektywnej działalności gospodarczej.

Dzieje się tak nie tylko przez wzgląd na atrakcyjny cennik, ale i profesjonalizm oraz kompleksowość naszych działań. Dokładnie przeanalizujemy wszystkie Twoje cele biznesowe, grupę docelową, konkurencję, branżę oraz ofertę, co pozwoli nam przygotować specyfikację projektu oraz funkcjonalną makietę. Bardzo chętnie doradzimy Ci również, wskazując na sprawdzone rozwiązania oraz najlepsze technologie, które pozwolą w sposób skuteczny zrealizować wszystkie wymagania Twojego biznesu internetowego. Jeżeli więc poszukujesz osób, które mogą zaproponować Ci nowoczesne i tanie projektowanie strony www, którego cena jest atrakcyjna, to nie mogłeś trafić lepiej.

Projektowanie stron www, cennik – Warszawa

Powodów, dla których tak wiele osób decyduje się na skorzystanie z naszej pomocy w projektowaniu strony internetowej w mieście Warszawa, jest wiele, a jedną z nich jest cennik. Specjaliści Codefia udowadniają, że można stworzyć stronę internetową tanio i jednocześnie dobrze. Bardzo chętnie stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny dopasowany zarówno do branży, w jakiej funkcjonujesz, jak i grupy docelowej.

Każdorazowo troszczymy się zarówno o efektowność, jak i efektywność, zapewniając tym samym oryginalność koncepcji oraz maksymalny poziom użyteczności danej strony www. Nasz doświadczony, warszawski dział kreatywny jest w stanie zaprojektować stronę internetową w w oparciu o atrakcyjny cennik i najnowsze trendy w tworzeniu stron www – jej budowa będzie atrakcyjna dla Twoich klientów i spowoduje, że zostaną oni na niej dłużej.

Tanie strony internetowe. Warszawa – dlaczego warto mieć swoją stronę?

Projektujemy strony internetowe w korzystnej cenie, dzięki czemu osoby zgłaszające się do nas nie będą musiały niepotrzebnie przepłacać. Współcześnie znaczna część potencjalnych klientów poszukuje produktów oraz usług za pośrednictwem internetu. To właśnie między innymi dlatego coraz więcej osób decyduje się na stworzenie strony www przez naszych specjalistów. Warto mieć świadomość, że posiadanie własnej strony jest dziś wręcz koniecznością, by dany biznes mógł prawidłowo funkcjonować i nieustannie się rozwijać. Dlaczego więc tak wiele osób decyduje się na tanie strony internetowe?

Posiadanie własnej strony w znacznym stopniu poszerza pole działania danego przedsiębiorstwa. Daje możliwość przedstawienia zarówno swoich produktów, jak i usług odbiorcom nie tylko z kraju, ale i z całego świata. Lecz na tym korzyści związane z naszymi tanimi stronami www się nie kończą.

Chcesz rozpocząć projekt? Skontaktuj się z nami!

Zapewnimy najlepszą obsługę i cenę.

Masz pytania dotyczące strony www, sklepu, aplikacji? Napisz do nas, skontaktujemy się natychmiast!

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.


Jesteśmy entuzjastami technologii internetowych.

Strony internetowe, Warszawa. Tanio i profesjonalnie

Od lat zajmujemy się projektowaniem stron, które zachwycają nie tylko swoim cennikiem, ale i przejrzystością oraz funkcjonalnością. Jeżeli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa, to pewnie wiele razy myślałeś o stworzeniu własnej witryny. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że jej stworzenie, utrzymanie oraz aktualizowanie jest kosztowne, to nasi specjaliści udowadniają, że istnieje możliwość stworzenia dla klienta korzystnego cennika.

Warto mieć świadomość, że witryna internetowa to przede wszystkim duża wygoda dla Twoich klientów. Ceny, usługi, godziny pracy, czy też dane kontaktowe to jedne z najważniejszych informacji, których poszukują potencjalni klienci. Posiadając własną stronę internetową otrzymujesz pewność, że wszystkie powyższe informacje będą w każdej chwili dostępne dla odbiorców.

Budowa stron internetowych, mazowieckie. Cennik i inne informacje

Budowa stron internetowych w mazowieckim z naszym atrakcyjnym cennikiem to gwarancja wielu korzyści dla naszych Klientów. Warto mieć świadomość, że własna i profesjonalnie wykonana strona www w znacznym stopniu poprawia wiarygodność przedsiębiorstwa. Witryna, poza tym, że daje możliwość poinformowania potencjalnych klientów o ofercie, może także wpłynąć na wzrost zaufania wśród osób, które ją odwiedzają. Przejrzysta, funkcjonalna oraz na bieżąco aktualizowana strona nie tylko prezentuje się dobrze, ale również zachęca do zapoznania się z ofertą danej firmy.

Dlaczego jeszcze warto zainteresować się cennikiem tworzonych przez nas stron internetowych w Warszawie? Własna strona www to również niedrogi sposób na badanie rynku. Jeżeli zaczniesz wykorzystywać ankiety online, czy też statystyki stron www, możesz w prosty sposób przeprowadzić badania marketingowe bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Przy użyciu tego typu narzędzi można dowiedzieć się o preferencjach potencjalnych klientów oraz jakich informacji oraz produktów poszukują na Twojej stronie. Takie informacje mogą być korzystne pod kątem wprowadzania różnego rodzaju promocji, lecz nie tylko.

Tworzenie stron internetowych, mazowieckie. Cennik oraz pozostałe zalety

Atrakcyjny cennik projektowania stron internetowych to tylko jeden z niewielu powodów, dla których coraz więcej osób decyduje się na posiadanie własnej witryny. Strona www to także brak jakichkolwiek ograniczeń geograficznych. Prowadząc e-sklep, internet daje Tobie nieograniczone możliwości dotarcia ze swoimi produktami do osoby mieszkającej niemalże na każdym zakątku świata, co byłoby niemożliwe w przypadku sprzedaży wyłącznie stacjonarnej. Własna strona to także błyskawiczny kontakt z klientami, a wszystko to dzięki zamieszczeniu na niej formularza kontaktowego, modułu czatu, czy też komunikatora.

Projekt strony internetowej, mazowieckie. Cena na każdą kieszeń

Warto również wiedzieć, że w Warszawie zajmujemy się tworzeniem tanich stron internetowych zarówno mobilnych, jak i responsywnych. Strony mobilne to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla tych właścicieli stron, którym zależy na pozyskiwaniu użytkowników mobilnych, lecz nie planują w najbliższej przyszłości gruntownej przebudowy swojej witryny, ze względu na brak czasu lub też środków finansowych. Jest to rozwiązanie nieco tańsze w porównaniu ze stronami responsywnymi, co dla wielu Klientów jest kwestią niezwykle istotną. To także doskonały wybór dla tych osób, które chcą odmienić swoją stronę w krótkim czasie. Natomiast Responsive Web Design, czyli RWD, to jedna z technik, która wykorzystywana jest podczas projektowania stron w Codefia. Przez wzgląd na swoją popularność, jak również zwiększoną dostępność urządzeń mobilnych, stała się ona powszechną i popularną metodą tworzenia witryn.

W praktyce strony responsywne są techniką projektowania w taki sposób, by ich rozmiar, wygląd oraz układ, w sposób automatyczny dopasowywał się do okna urządzenia, w którym są one wyświetlane (tablety, smartfony, laptopy). Taka strona postrzegana jest jako bardziej czytelna, co ma przełożenie na komfort jej użytkowania. Nie są one tak tanie, jak miałoby to miejsce w przypadku stron mobilnych, ale przez wzgląd na szereg zalet, coraz więcej osób decyduje się na ich wdrożenie.

Codefia – tworzymy strony www

Warszawa stanowi centrum naszego kraju i to tutaj znajduje się niezwykle dużo firm, które stawiając na rozwój w świecie online poszukują agencji tworzących odpowiadające na potrzeby współczesnego użytkownika projekty sklepów online. Jednak również i tutaj można znaleźć bardzo atrakcyjny cennik stron i sklepów www.

Należy jednak wiedzieć, że zarówno projektowanie stron internetowych, jak również i tworzenie stron www jest zadaniem wieloetapowym i pracochłonnym. Ostateczny koszt ich przygotowania zależy od kilku czynników, dlatego w tej kwestii pomocny jest także bezpośredni kontakt ze specjalistami danej agencji. Ponadto, decydując się na konkretną firmę należy skupić się na tym, co jeszcze może zaoferować w zakresie obsługi naszego sklepu lub strony. Często bowiem ceny mogą być znacząco inne w poszczególnych firmach lecz okazuje się, że zakres prac nad stroną jest… zupełnie identyczny.

Dzięki indywidualnemu podejściu specjalistów Codefia (mazowieckie), nasi klienci otrzymują projekt, który nie tylko spełnia ich oczekiwania, ale również odwiedzających witrynę użytkowników, wpisując się w najnowsze trendy.

Poznaj nasz cennik projektowania stron internetowych w Warszawie

Przy podejmowaniu współpracy warto więc określić wszelkie szczegóły dotyczące naszych potrzeb i na tej podstawie wybrać ofertę spełniającą nasze oczekiwania. Jesteśmy otwarci na projekty nietypowe, nowe i standardowe.